У нашій гімназії відбувся цікавий та пізнавальний захід за участю кінологів та їхніх чотирилапих помічників.
Учні мали змогу ближче познайомитися з роботою службових собак, дізнатися більше про професію кінолога, правила безпечної поведінки з тваринами та побачити показові виступи.
Діти із захопленням спостерігали за вправністю та дисципліною собак, ставили багато запитань і отримали незабутні емоції.
Щиро дякуємо кінологам за цікаву зустріч, корисний досвід та позитивні враження!






