Учням

 

        На виконання листа Міністерства соціальної політики України від 08.04.2021 №6517/0/2-21/57 «Про доступ до інформації» та з метою якісного реагування на порушення прав та свобод дитини, можливості своєчасного особистого звернення дитини про надання допомоги, покращення обізнаності дітей, куди їм можна звернутися першочергово по допомогу розміщуємо контакти Служби у справах дітей та Національної дитячої гарячої лінії:

Служба у справах дітей

Адреса: вулиця Поштова, 2;

Електронна адреса: nepovnolitni@ukr.net;

Відділ правового та соціального захисту дітей: 63-62-92;

Відділ опіки та піклування: 63-41-66.

Національна дитяча гаряча лінія: 0-800-500-225 (безкоштовно зі стаціонарних) або 116-111 (безкоштовно з мобільних);

Безкоштовна Національна «гаряча лінія» з попередження домашнього насильства – 116-123.

 

 
 

            Повідомляємо про можливість для учнів закладів загальної середньої освіти пройти курс «Підприємництво для школярів», розроблений Міністерством цифрової трансформації України в партнерстві з компанією «Київстар» і студією онлайн-освіти EdEra.

         Освітній серіал «Підприємництво для школярів» складається з 6 модулів і 36 серій. Викладені матеріали допоможуть учням усвідомити переваги ведення підприємницької діяльності та сформувати риси й позиції, потрібні людині для успішної самореалізації в сучасному світі.

Посилання на доступні модулі:

  1. https://cutt.ly/oxkWK4j
  2. https://cutt.ly/YxkW6AJ
  3. https://cutt.ly/axkEonR
  4. https://cutt.ly/gxkEjiU
  5. https://cutt.ly/1xkEbNQ

         Просимо сприяти поширенню інформації про курс серед закладів загальної середньої освіти, учасників освітнього процесу та на офіційних вебресурсах закладів освіти й місцевих органів управління освітою.

Заступник  Міністра                                                                           Артур СЕЛЕЦЬКИЙ

 Швадчак Р.

287-89-14

 

Профорієнтації здобувачів освіти

Управління освіти надсилає лист Міністерства освіти і науки України від 10 лютого 2021 року № 1/9-60 «Щодо профорієнтації здобувачів освіти», що додається.

Переглянути – Професії ПТО