Сьогодні у нашій гімназії відбулося відкриття дошки пам’яті випускнику — Герою України Вахнюку Павлу.
Цей пам’ятний знак — символ вдячності, шани та вічної пам’яті про мужнього Захисника, який віддав своє життя за свободу й незалежність України.
Павло назавжди залишиться у серцях рідних, учителів та всієї гімназійної родини як приклад патріотизму, відваги та любові до Батьківщини.
Світла пам’ять Герою…
Герої не вмирають






