Відкриття пам’ятної дошки Вахнюку Павлу

Сьогодні у нашій гімназії відбулося відкриття дошки пам’яті випускнику — Герою України Вахнюку Павлу.

Цей пам’ятний знак — символ вдячності, шани та вічної пам’яті про мужнього Захисника, який віддав своє життя за свободу й незалежність України.

Павло назавжди залишиться у серцях рідних, учителів та всієї гімназійної родини як приклад патріотизму, відваги та любові до Батьківщини.

Світла пам’ять Герою…

Герої не вмирають