ЛІТЕРАТУРНО-МУЗИЧНА ЗУСТРІЧ

“…Хай чистішає мова,

як сльоза, як кришталь,

як зоря світанкова,

як любов і печаль…”

Євгенія Гембаровська

Звуки мелодії у виконанні барда, авторки власних пісень Валентини Слуквіної заполонили 15 лютого 2024 року актову залу Рівненської гімназії №3. Заворожено слухали шестикласники, учні 9-А класу, бо ж надзвичайно актуально і дуже щемно. А розпочала розмову з гімназистами під час творчої зустрічі поетеса, перекладачка, бард Валентина Люліч, яка не тільки подарувала хвилини насолоди, виконуючи пісні під гітару, але й захопила розповіддю про книгу ” Круасан у великому місті”, написану шрифтом Брауля.”Переклади.Книга 2″, “Як зайченя сонечко шукало”,” Пошепки.Співана книга” – твори, подаровані пані Валентиною здобувачам освіти, адже напередодні (14 лютого) у світі відзначався Міжнародний день дарування книг.

Надзвичайна атмосфера панувала в залі під час виступу барда Олександра Крівохіжа.Замерехтіли ліхтарики на телефонах присутніх – і ” захвилювалося ” море рук.Стоячи, з натхненням усі заспівали “Ой у лузі…”

Незабутньою ця зустріч стала не тільки для гімназистів, а й для гостей, особливо для Валентини Слуквіної, яка побувала в стінах рідного закладу.

Кафедра словесників, бібліотекар Самборська М.С., педагог- організатор Загладкіна Анна готуються анонсувати нову цікаву зустріч, щоб знову рідним словом доторкнутися до серця…

Автор допису: Наталія Галич