Історичний екскурс «День українського козацтва»

Напередодні Дня українського козацтва, бібліотекарі Бібліотека-філія №3 Рівненської ЦБС завітали до учнів 6-А класу «Інтелект України» (кл.керівник Кірчук Тетяна Миколаївна) Рівненської гімназії №3 РМР на історичний екскурс «День українського козацтва», під час якого школярі дізналися багато цікавої інформації, а саме: про виникнення козацтва, про те, хто такі запорожці, про державну діяльність українських вояків, їх героїчну звитягу,символіку, походи, про життя та побут козаків на Січі, про славні звичаї, традиції та легенди про козаків.

Учні весело та жваво відповідали на питання вікторини «А чи знаєте ви … » та переглянули цікавий мультик про козаків.

Сьогодні ми вкотре бачимо, як феномен козацтва вплинув на українських синів, дочок та їхніх дітей, які героїчно боронять Україну від російських загарбників.

Хочеться, щоб наші діти любили рідну Україну, вшановували традиції українського народу. Розвивали потребу оберігати ,як святиню все, що пов’язано з рідною землею. Розвивали наполегливість, кмітливість, силу волі.

День українського козацтва – це данина всім козакам, які зробили величезний внесок у формування української народності та досягнення Україною своєї незалежності.