“Еко-історії для моїх маленьких друзів”

Завжди приємно отримувати подарунки, особливо книги. І сьогодні, читачі шкільної бібліотеки ЗОШ №3, отримали в подарунок цікаву та пізнавальну книгу від письменника Богдана Красавцева “Еко-історії для моїх маленьких друзів”. Учні із задоволенням читають цікаві історії про те, як берегти природу. Дякуємо автору та бажаємо наснаги та подальшої творчості.

У 4-Б класі ( класний керівник Велешко Р. О) було проведено літературну годину «Дивосвітом поетичного слова».
Метою заходу було розширити знання учнів про поезію, творчість українських поетів, виховувати любов до поезії, до художнього слова.
Читання віршів розвиває пам’ять, зв’язне мовлення, образне мислення. До уваги школярів була представлена широка палітра віршованих творів: жартівливі, веселі, повчальні, пізнавальні.
Це і твори класиків: О.Олеся, Н.Забіли, В.Симоненка, М.Сингаївського, а також відкрили для себе нові імена наших земляків, які писали для дітей: Л.Куліша-Зіньківа, А.Лимич, Р.Солоневського.
А ще учні гарно декламували свої улюблені поезії, отже година стала цікавим діалогом. У кожного з нас свої літературні уподобання, але новинки завжди актуальні!