Запрошення на навчання

Шановні батьки майбутніх першокласників !

З 1 квітня 2020 року розпочинається набір до перших класів. Виходячи з можливостей матеріально-технічної бази школи, буде відкрито два перших класи. При вступі до першого класу школи перевага надається дітям, зареєстрованим в мікрорайоні, закріпленому за школою.

Закріплення за закладами загальної середньої освіти міста Рівне територій обслуговування

За Рівненською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів №3 Рівненської міської ради:

Вулиці: Соборна (від залізниці до вулиці Михайла Старицького), Львівська, Артилерійська, Біла, Військове містечко (вулиця Гур’єва), Воля, Герцена, Гната  Хоткевича, Добра,Дубенська (від початку вулиці і до вулиці Чернишова – непарні номери). Княгиницького, Коперніка, Коротка, Коцюбинського, Михайла Старицького, Панаса Мирного, Пересопницька (від залізниці і до кінця), Петра Дорошенка, Петра Калнишевського, Петра Могили, Пирогова, Підгірна, Підкови, провулок Підгірний, провулок Підкови, провулок Шефський,  Промислова, Українська, Якова Бичківського.

Адміністрація ЗОШ № 3 повідомляє, що у 2020-2021 н.р. в закладі буде відкрито 1 клас, учні якого навчатимуться за програмою «Інтелект України», затвердженою Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України (наказ №797 від 10.07.2012 р.). Навчання в таких класах відбуватиметься за апробованими інноваційними методиками. Учні вивчатимуть іноземну мову з 1-го класу за програмою для спеціалізованих шкіл (3 години на тиждень).

Батьки майбутніх першокласників подають документи:

– свідоцтво про народження (копія);

– медична картка встановленого зразка.

Телефон для довідок: 26-96-57