Для батьків майбутніх першокласників

Шановні батьки майбутніх першокласників !

          Рівненський ліцей № 3 Рівненської міської ради з 03 квітня 2023 року оголошує прийом документів до 1-го класу 2023-2024 навчального року.

          Додатково повідомляємо, що в рамках проекту «ІСУО. Інформаційна система управління освітою» розроблено і підготовлено для використання електронну систему зарахування дітей до першого класу «school.isuo.orq».

Система дозволяє батькам в режимі онлайн, не виходячи з дому, реєструвати дітей до закладів загальної середньої освіти. Система  «school.isuo.orq» є безкоштовною для всіх користувачів.

Інструкція реєстрації для батьків – https://school.isuo.org/contact

Після ознайомлення з інструкцією перейдіть за посиланням на заклад освіти для подальшої реєстрації –  https://school.isuo.org/school/view?id=16553

Набір учнів відбуватиметься відповідно до  наказу Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року № 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», наказу управління освіти від 09.02.2021 р. «Про закріплення за закладами загальної середньої освіти територій обслуговування».

 За Рівненською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів №3 Рівненської міської ради:

Вулиці: Соборна (від залізниці до вулиці Михайла Старицького), Львівська, Артилерійська, Біла, Військове містечко (вулиця Гур’єва), Воля, Герцена, Гната  Хоткевича, Добра,Дубенська (від початку вулиці і до вулиці Чернишова – непарні номери). Княгиницького, Коперніка, Коротка, Коцюбинського, Михайла Старицького, Панаса Мирного, Пересопницька (від залізниці і до кінця), Петра Дорошенка, Петра Калнишевського, Петра Могили, Пирогова, Підгірна, Підкови, провулок Підгірний, провулок Підкови, провулок Шефський,  Промислова, Українська, Якова Бичківського.

Додатково повідомляємо, що у 2022-2023 н.р. в закладі буде відкрито 2 перші класи. Учні 1-А класу навчатимуться за програмою «Інтелект України», затвердженою Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України (наказ №797 від 10.07.2012 р.). Навчання в таких класах відбуватиметься за апробованими інноваційними методиками. Учні 1-Б класу навчатимуться за програмою НУШ.

Для зарахування дитини до першого класу необхідно:

  1. Заява батьків про зарахування дитини у 1 клас (бланк заяви видається навчальним закладом і заповнюється одним з батьків в день подання документів з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника).
  2. Копія свідоцтва про народження дитини (з пред’явленням оригіналу відповідного документа).

     3. Медична довідка профілактичного огляду учня (оригінал).

       Перед вступом до школи дитина має пройти профілактичний огляд. Після медогляду медичному працівнику загальноосвітнього навчального закладу надається форма первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня  загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду». У разі,  якщо дитина має певне захворювання, то за згодою одного з батьків або іншого законного представника дитини, в цій довідці може бути зроблений відповідний запис. У зв’язку з цим, медичний працівник закладу освіти володітиме необхідною інформацією про стан здоров’я дитини.

    4.  Карта профілактичних щеплень учня (копія).

Усю інформацію про проведення вакцинації чи ревакцинації, а також здійснення туберкулінових проб лікарі чи медсестри фіксують у формі первинної облікової документації № 063/о «Карта профілактичних щеплень». Відповідно, довідка про проведені щеплення дає змогу медичному працівнику навчального закладу бути ознайомленим з наявністю чи відсутністю щеплень у конкретної дитини.

   5. Копія документу, який підтверджує місце проживання дитини або одного з її батьків (з пред’явленням оригіналу відповідного документа).

Відповідно до Порядку зарахування право на першочергове зарахування до 1-го класу закладу освіти мають:

  • діти, що проживають на території обслуговування закладу освіти це право підтверджується одним з документів, перелік яких зазначеного улисті-роз’ясненні МОН України №1/9-292 від 08.05.2018 р.);
  • діти, брати/сестри яких навчаються у закладі освіти;
  • діти працівників закладу освіти.

Телефон для довідок: 63-33-27