ШЕВЧЕНКОВА ВЕСНА

#210аШЕВЧЕНКОВА_ВЕСНА_ саме під таким хештегом ми висвітлювали заходи, що відбулися в гімназії та поза нею. Діти надсилали відео-вірші, які розміщувалися на шкільній сторінці соціальної мережі Фейсбук. Також долучилися батьки, які теж читали вірші Тараса Григоровича Шевченка. На одному з відео можна побачити учня 1 – Б класу, Тихона, який заграв на сопілці твір “Реве та стогне Дніпр широкий”.

Наша гімназія має досягнення. На заході, що відбувся у школі з нагоди річниці Кобзаря, був нагороджений дипломом учень 6 – В класу Артем Колесник. Усі привітали його з перемогою у міському онлайн-конкурсі читців на краще виконання творів Кобзаря «Поет живе в серцях свого народу» .

Не оминуло поета й образотворче мистецтво, Дарія з 5 – Б класу намалювала дві красивих картини, які продовжили нашу колекцію патріотичної творчості. А учениця 1- А класу Катерина Новосяд надіслала світлину, на якій зображена колоритна інсталяція і сама героїня.

Гімназисти 8-А брали участь у краєзнавчому квесті «Шевченко і Волинь». Учасники гри розділилися на дві команди, кожна з яких отримала завдання, де фіксувалася кількість набраних балів. На кожній станції в цікавій ігровій формі гравці мандрували Волинню: відповідали на питання вікторини, декламували улюблені вірші, згадували міста Рівненщини, які у 1846 році відвідав Кобзар. Діти швидко орієнтувалися та знаходили правильні відповіді, самостійно приймали швидкі та обдумані рішення. Команда переможців отримала призи.

Завершальним етапом тематичного тижня став захід “Шевченкова весна”, на якому лунало слово Кобзаря найкращих декламаторів.

Більш детальну інформацію можна спостерігати на сторінці у Фейсбуці за посиланням https://www.facebook.com/school3.rosvita.rv.ua