ДЕНЬ ВАЛЕНТИНКИ

В цей випробувальний, непростий час для молоді та діток, ми намагаємося забезпечувати позитивну атмосферу та робити усе можливе, щоб зберегти емоційний інтелект учнів.

“День валентинки” почався з тематичної виставки комікс-малюнків історій від Кіт Інжир автором якого є Олена Павлова . Кіт Інжир, неймовірний український персонаж, який з теплим гумором розповідає про патріотизм, любов до книжок, волонтерство, стосунки, пори року, національні свята та гумористично висловлює свої думки про сьогодення. Сподіваємось, що авторка колись завітає до нас у гості і розповість учням історію його виникнення !!!

Далі у програмі дня читали вірші про любов. Нам є чим пишатися, адже не усім діткам довелося читати з книги…на пам’ять декламувала більшість.)))) Ну і звичайно, музичне розвантаження – співали усі !!! Приємно те, що діти просили виключно українських пісень, змістовних та красивих! Це говорить про те, ЗСУ не даремно боронять терени нашої держави

Колеги, педагоги – організатори у школах, зараз у непростій ситуації, адже сьогодення не має синоніму свята чи веселої події і це правильно з точки зору національної етики. Працювати в таких умовах – не просто, але нам вдається. Зрештою вихід є, просто потрібно пам’ятати про відповідну “риторику” та культурологічний підхід до подій і тоді нам вдасться зберегти у складних історичних умовах нашої держави, інтелект українського майбутнього !

З днем закоханих!

Слава Україні!

Дякуємо ЗСУ !