ІНФО-ФРЕШ ПРО БУЛІНГ

Під час війни саме об’єднаність, стійкість українського народу є вагомим внеском у перемогу над ворогом. Наша згуртованість перетворює нас у воїнів, що боронять свою землю, кожен на своєму фронті.
Ніхто не може передбачити коли буде тривога, а заходи відбуваються за планом!

Інфо-фреш «Ні – булінгу!» було проведено для учнів 6-7 класів в укритті. Дякуючи бібліотекарям бібліотеки-філії №3 Рівненської ЦБС учні поглибили свої знання про булінг.
Булінг – це відносно новий термін для пересічного громадянина, зміст якого кожен із нас не просто знає, а в більшості випадків стикався з цим явищем у дитинстві. Під терміном “булінг» розуміють агресивну поведінку щодо окремої особи або групи з метою приниження, домінування, фізичного чи психологічного самоствердження.
Учні в процесі спілкування дізналися як захиститися від булінгу, яку допомогу надати жертвам булінгу та ще багато пізнавального. А бібліотекар познайомила з книгами для підлітків про булінг.