21 вересня Міжнародний день миру

Об’єднані сьогодні ми –
живі, і мертві, й ненароджені –
одним бажанням: цій війні
припинення і непродовження.

Жадаймо цього кожну мить –
кінця війні. Нам треба миру!
Ми все, що є у наших силах,
для цього мусимо зробить.

Двадцять п’ять років тому Генеральна Асамблея проголосила Міжнародний день миру як день загального припинення вогню і відмови від насильства. З тих пір він і відзначається в Організації Об’єднаних Націй. День миру покликаний змусити людей не тільки задуматися про мир, але і зробити щось заради нього.

В Україні День миру закріплено відповідно до Указу Президента України № 100 від 5 лютого 2002 року.

Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває жорстока боротьба з кровожадним ворогом на наших українських землях.

До дня миру учні нашого ліцею  приєдналися до проведення Всеукраїнської акції «Голуб миру», де власноруч виготовили паперових голубів як символ миру та духовного розвитку нації.

Класними керівниками в очно-дистанційному форматі були проведені виховні бесіди на тему ” Україна потребує миру”.

Учні початкових класів прийняли участь у виставці малюнків на тему ” Мир В Україні”.

Учні середньої і старшої школи стали учасниками флешмобу, акції єднання «Ми маємо вільні крила, бо ми з України, ми разом – сила!»

Флешмоб миру від учнів 9-В класу . Класний керівник Синиця Марта Юріївна

З Днем Миру вітає 3-Б.Класний керівник Синиця Ірина Степанівна
1-Б клас. класний керівник Михалюк Мирослава Василівна
2-А клас .Класний керівник Татусь Надія Леонідівна
6-А клас .Класний керівник Савченко Альона Миколаївна
До Дня Миру учні 1-А вперше малювали МИР!
4-Б Малювали мир до Дня Миру. Класний керівник Мар’єва Олена Миколаївна
1-Б малює мир!