День захисту дітей

День захисту дітей в Україні, який щорічно відзначається 1 червня, встановлено відповідно до Указу Президента України від 30 травня 1998 року № 568/98 на підтримку ініціативи Міністерства України у справах сім’ї та молоді, Всеукраїнського комітету захисту дітей, Національного фонду соціального захисту матерів і дітей “Україна – дітям” та інших громадських організацій.

Діти – це наше майбутнє, наш сенс життя і наше щастя. Нехай вони про війни і ворожнечі дізнаються лише з книг і ніколи не побачать ці біди наяву. Нехай дітям завжди світить сонце яскраво, життя дарує приємні подарунки, а вночі на чистому небі для них сяятимуть мільйони красивих зірок.

Сьогодні свято у найулюбленіших наших діток. Нехай вони ніколи не хворіють, нехай кожен день несе їм нові знання і відкриття! Нехай обов’язково всі дитячі мрії здійснюються! Миру, спокою, перемоги! 💙💛☀️🎉📚✨💕

З Днем захисту дітей вітає 6А

Малюнки присвячені Дню захисту дітей підготували 5 А