У єдності- наша сила! Наближаємо нашу Перемогу!

З початку війни Росії проти України наша нація об’єдналася у допомозі мужнім захисникам ЗСУ. Не стоять осторонь учителі та учні ЗОШ №3. Не дивлячись на проблеми сьогодення, після уроків колектив школи та учні плетуть камуфльовану маскувальну сітку. Долучаються до доброї справи і молодші школярі- від усього серця малюють малюнки і виготовляють листівки нашим захисникам . Щиро віримо в нашу Перемогу! Йдемо разом до Перемоги! Слава Україні! Героям Слава!

Наші павучки 11-класники продовжують традицію плетіння камуфльованої сітки ! Сьогодні закінчили плести іще одну сітку, яку передали представникам однієї із військових частин нашого гарнізону. Вже стало традицією те, що разом із сіткою, маленькі діти передають свої малюнки і листи нашим захисникам! Слава Україні! Героям Слава!