23 травня – День Героїв. Свято на честь українських вояків — борців за волю України!

Українські герої – це прості люди, жінки та чоловіки, хлопці та дівчата, діти та літні люди, які стали до лав: руських дружин великого князя Святослава і короля Данила козацьких полків Богдана Хмельницького, Івана Мазепи, Івана Виговського Української Галицької Армії Мирона Тарнавського Січових стрільців Дмитра Вітовського Армії Української Народної” Республіки Симона Петлюри Організації Українських Націоналістів Євгена Коновальця і Степана Бандери Української Повстанської Армії членів визвольного руху шестидесятників активістів Небесної сотні воїнів АТО.

Дата 23 травня була вибрана не випадково. У травні за суперечливих обставин загинув ідеолог українського самостійництва Микола Міхновський. 23 та 25 травня були вбиті лідери українського визвольного руху Євген Коновалець та Симон Петлюра.
Свято Героїв під час Другої світової війни та після її завершення відзначали учасники визвольного руху.

Нині на сході України також щодня гинуть найкращі українські сини та доньки. Скільки їх?….. Занадто багато…. Попри розуміння того, що може статися, вони воюють за нашу свободу, незалежність, за свою рідну землю!

Є ті, хто робив усе можливе і неможливе, щоб України ніколи не було. Хто через голодомори, розкуркулення, анексію і окупацію намагались забрати наше право на свободу! А є ті, хто боролись за українську незалежність у визвольних змаганнях і виборюють її сьогодні. Герої-їх дуже важливо розрізняти і пам’ятати.

Лицарі Київської Русі! Козаки Гетьманщини! Воїни армії УНР! Січові Стрільці! Бійці УГА! ОУН! УПА! Воїни Другої Світової та російсько-української війни! ЗСУ! Бійці тероборони! Безстрашні і гідні! Їх ми впевнено можемо назвати ГЕРОЯМИ!

Слава Україні! Героям Слава!

Сьогодні учні ЗОШ №3 вшановують Героїв України та українських борців за незалежність та волю нашої країни.

Учні 1-Б класу під керівництвом класного керівника Білотіл Вікторії Русланівни, підготували патріотичні малюнки і вірші на честь українських героїв.

Гімн ОУН “Зродились ми великої години” читає учень 10 класу Гаврон Ілля.

Патріотичний вірш “Мені болить”. Читає учениця 10 класу Котяш Інна.