19 ТРАВНЯ-ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ВИШИВАНКИ. ВИШИВАНКА-ДУХОВНА БРОНЯ УКРАЇНЦІВ!

День вишиванки – це не просто свято, де ви можете похвалитися своєю вишиванкою – це свято єднання. Адже долучитися до свята просто, потрібно тільки одягнути вишиванку, і не важливо, яка погода буде в цей день, адже дощ не завадить вам посміхатися. Вишиванка – національна святиня, бо символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь, що не переривається віками. Вишиванку передають з роду в рід, зберігають як реліквію. Вона символ здоров’я й краси, щасливої долі і родинної пам’яті, любові і вірності, адже вишита українська сорочка – це не просто одяг, це справжній оберіг. Носіть вишиванки з гордістю, тому що це наша історія та культурне надбання, яке є тільки у нашого народу.

ВСЕСВІТНЬОМУ ДНЮ ВИШИВАНКИ 16 РОКІВ- 19 ТРАВНЯ 2022 РОКУ.

До Дня вишиванки учні ЗОШ №3 одягнули вишиванки, виготовили традиційні поробки, розповіли вірші та заспівали українські народні пісні!

Учні 3В класу вітають усіх з Днем вишиванки!
2-Б вітає з Днем вишиванки!
2-Б!
З Днем вишиванки вітає 2-А!
День вишиванки у 3 Б класі !
1-А вітає з Днем вишиванки.
9-А вітає з Днем вишиванки!
Привітання з Днем вишиванки від 6-А!
6-Б вітає з Днем вишиванкиЙ!
8-А вітає з Днем вишиванки!
5-А вітає з Днем вишиванки!
4-В вітає з Днем Вишиванки!

Слава Україні! Героям Слава!