ДОБРО ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ !!! ВОЛОНТЕРСТВО В ЗОШ № 3. МАРАФОН ВЕЛИКОДНІХ СПРАВ ” РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ”

Батьківський, учнівський та педагогічний колектив ЗОШ #3 м. Рівне, в такий складний для України час, не залишається осторонь!

Ми долучилися до “Марафону Великодніх добрих справ”!

Сьогодні продуктові пасхальні пакунки поїхали для наших воїнів на передову (Донецький напрямок). До доброчинної акції долучилися учні та батьки 2А, 3Б,4В,4А,4Б (Опанасюк Сергій), 6А,7А, 7Б,8А,8Б,9А,9Б,10 та 11 класів. Щиро дякуємо всім, хто небайдужий!!! На день ближче до Перемоги!!!

СЛАВА УКРАЇНІ !!!

ГЕРОЯМ СЛАВА !!!

Також, в рамках благодійного ” Марафону Великодніх справ” педагогічний та батьківський колектив нашої школи, долучились до створення благодійних кошиків для ровесників, тимчасово переселених українців та воїнів ЗСУ.

Учні нашої школи виготовили патріотичні і пасхальні листівки для воїнів ЗСУ!