Тарас Григорович Шевченко – душа українського народу!

Тарас Шевченко – син українського народу. Батько України. Він став символом волі, справедливості та витривалості для кожного громадянина України, символом українського національного руху та відродження. Саме його творчість знайшла відгук у серцях людей з кожної верстви українського суспільства, пробудила національну свідомість і гідність.

9 березня виповнюється 208 років від дня народження національного і світового генія, поета, художника, громадського діяча – Тараса Григоровича Шевченка. І хоч минуло понад два століття від дня появи його на світ, а значущість цієї постаті та його пророчих слів не зменшилася.

Шевченкове Слово – духовний код нації, воно є шляхом до самоутвердження і духовного зростання народу, воно пробуджує почуття національної гідності та честі, шани й любові до рідної культури, мови, звичаїв.

Учні нашої школи вшанували Великого Кобзаря прочитавши його вірші!