День пам’яті Героїв Небесної Сотні

Я в Дніпра запитаю:

— Скажи мені, сивий Славуто,

Ти, забомблений сталлю, свинцевого звідав дощу? —

І Дніпро заревів: — Мною кривду стару не забуто,

А нової наруги я вічно катам не прощу!

Андрій Малишко ( «Україно моя»)

20 лютого ми вшановуємо пам’ять Небесної Сотні, справжніх героїв, котрі змінили хід історії нашої країни, віддали свої життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людей, європейське майбутнє України. Імена всіх 106 загиблих назавжди залишаться в серцях кожного українця. Нині нашим солдатам, нашим захисникам доводиться продовжувати боротьбу за єдність нашої держави, захищати її кордони.

З метою увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні, вшанування подвигу учасників Революції Гідності та виховання в учнів почуття патріотизму і гордості за свою державу у ЗОШ №3  відбулася виховна година «Розстріляні мрії» для учнів старших класів.

Учні 4-5-х класів взяли участь у виставці малюнків на тему « Скажемо «НІ» війні»!

До уваги учнів та вчителів в холі школи оформлено фотоінсталяцію «Революція Гідності» !

Класні керівники провели з учнями виховні години «Небесна Сотня в пам’яті навіки »

Учні 4-А класу разом з класним керівником Баран Тамарою Степанівною виготовили голубів миру.

Ніколи не зітруться у пам’яті події зими 2014 року, вони перевернули свідомість багатьох людей, показали, що українці – нація, гідна кращого майбутнього.

Учні 8А класу разом з класним керівником Тимощук Ольгою Юріївною вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та підготували тиху акцію «Ангели пам’яті».

Учні 4В класу разом з класним керівником Уніч Валентиною Вікторівною виготовили «Ангелів пам’яті » на честь Героїв Небесної Сотні які загинули під час Революції Гідності !