У школі відзначили День Соборності України

Свято Соборності України відзначається щороку в день проголошення Акту воз’єднання Української Народної Республіки й Західно – Української Народної Республіки, що відбулося в 22.01.1919 році. З метою формування національної свідомості здобувачів освіти, виховання в них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України в нашій рідній школі № 3 провели ряд заходів.

Для учнів старшої та середньої ланки були проведені тематичні уроки національно-патріотичного спрямування: «Єднання заради Незалежності». Під час дійства, діти згадали важливий момент історичного минулого – День злуки ЗУНР та УНР в одну державу та нинішню боротьбу проти російської агресії, як віхи єдиного процесу боротьби за незалежність України. Учні ділились своїми думками, мріями про майбутнє для україни і українців, про мир на нашій землі і в цілому світі. Діти розповідали патріотичні вірші присвячені Дню Соборності України.

Цього ж дня класними керівниками початкової школи були проведені виховні години присвячені Дню Соборності України «Україна-єдина і нероздільна».

1-А клас під керівництвом класовода Татусь Надії Леонідівни!

Презентація:8-В клас. Класовод Синиця Марта Юріївна

Учні школи впевнені в бажанні будувати Українську державу в рівноправній єдності всіх громадян незалежно від національності, віри і переконань, бо Свобода, Незалежність, Соборність – це ті неперехідні цінності, які завжди були, є і будуть шановані в Україні.

9-А клас. Класовод Стасюк Світлана Арсентіївна

4-А клас. Класовод Баран Тамара Степанівна

Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Будемо з шаною зберігати і захищати цей безцінний скарб! Хай береже нас усіх Господь і слава Йому за цю прекрасну країну – Україну!