Різдвяна історія з «театром Kamishibai»!

Kamishibai – це паперовий, настільний театр, що з’явився на початку XIX ст. в Японії. Зустріти його можна було на ринках, де біля кожного такого вуличного театру збиралися діти, батьки яких саме купували продукти. Казкар розповідав казки, які супроводжував малюнками на папері. Головною характеристикою камішібаю є його простота. Тексти які ми знаходимо на малюнках, зрозумілі, прості та прямі, оскільки вони використовують короткі та легкі речення. Щось вражаюче в камішібай полягає в тому,що, на відміну від традиційних казок, майже відсутні описи- вони доповнюються малюнками та діалогами.

Саме з цієї нагоди, в рамках проекту “Бібліотека-партнер Goethe-Institut. Мова. Культура. Німеччина» відбувся захід, де учні 6-Б кл. ЗОШ №3 разом з вчителями Ковальчук В.В. та Барчук М.П. стали учасниками театру Камішібай, а саме глядачами Різдвяної історії паралельними мовами (німецькою та українською). Присутні занурилися в театральну атмосферу, яка допомогла почути німецьку мову в нестандартному та новому форматі.