Віншування на Старий Новий Рік

Старий Новий рік – це унікальне свято. Він з’явився через плутанину дат у давнину. Його заведено відзначати 14 січня. Це свято мало чим відрізняється від Нового року. Він також наповнений чарами, яскравими фарбами та емоціями. Дарує людям радість, посмішки та чудовий настрій. Урочистість вважається сімейною, тому і відзначають її з найдорожчими та рідними людьми. Наша школа-дружна велика сім’я ! Кожне свято-це дійсно свято для нашого колективу!

14 січня, у перший день Старого Нового року та на свято Василя Великого, в Україні прийнято засівати дім зерном та розповідати при цьому вірші- бажати господарям дому добра і радості ! Традиційно і ми сьогоні засіяли нашу школу пшеницею, житом і ячменем -щоб завжди панувала злагода і радість у шкільних стінах!

Одна із традицій весело проводити новорічні свята в нашій школі – віншувати на Новий рік. Для дітей це розвага та весела забава. Учні вітають усіх в школі з Різдвяними святами , посівають, віншують добра, радості, любові і Божого благословіння!