Благодійні акції «Діти -дітям» та «Добро на Різдво»

Діти та благодійність: чому важливо долучати дітей до добрих справ та як саме це вплине на культуру благодійності ?Діти — це майбутнє нашої країни, тому важливо вже з раннього віку формувати свідому позицію щодо благодійності. Ніколи не пізно почати робити добрі справи, але чим швидше стаєш на цей шлях, тим простішим та звичнішим це є. Діти-це майбутні дорослі, ось чому так важливо заохочувати їх допомагати іншим!

Добрі справи — це не завжди складно та по-дорослому. Багато речей можна робити в будь-якому віці. Вік — не важливий, важливий спосіб і те, як ви доносите інформацію. Не ускладнюйте питання, які можна пояснити дітям простими словами. Наприклад, якщо дорослі розуміють, чому деякі люди потребують допомоги, дітям варто пояснити, чому люди опинилися в скрутному становищі та чому ми допомагаємо. Саме тому ми скеровуємо наших учнів на добрі справи, на толерантне ставлення до інших, на взаємоповагу та взаємопідтримку.

Традиційно до Різдвяних свят в нашій школі пройшли благодійні акції «Добро на Різдво» та «Діти -дітям». Було зібрано безліч іграшок, книг, розвиваючих ігор, пазлів та велика кількість канцелярії. Частина зібраної канцелярії і подарунків була відправлена на благодійну допомогу в Рівненський міський Палац дітей та молоді. Інша частина була розподілена між пільговими категоріями учнів нашої школи і тими дітьми, які перебувають в складних життєвих обставинах. Організували вручення подарунків учасники шкільного учнівського самоврядування – голова учнівської ради школи учениця 10 класу Єфімчук Анна та її заступник учень 9А класу Кухаревич Максим!

«Сказав мудрець: — Живи, добро звершай! Та нагород за це не вимагай. Лише в добро и Вищу правду віра Людину відрізня від Мавпи і від звіра. Хай оживає істина стара: Людина починається з добра!»