Святий Миколай ти до нас завітай!

День святого Миколая – одне з найулюбленіших дитячих свят. Українці з давніх-давен вважають Миколая своїм заступником, захисником бідних і знедолених, який завжди несе добро. Святий Миколай – таємничий, шляхетний, чуйний, добрий і правдивий Апостол любові. Щиро і таємно роздав свою велику спадщину бідним, бо поважав одне багатство – Милосердя. Цим заслужив нагороду у Бога: творити чудеса. Невидимою рукою Святий Миколай обдаровує нас і сьогодні.

В нашій школі до дня Святого Миколая була організована святкова програма. До учнів завітав Святий Миколай і подарував подарунки. Разом з своїми помічницями – зірочками він пройшов по класах і кожному учневі приділив увагу. Діти радісно і тепло його зустріли та показали свої таланти. В актовій залі для учнів початкової школи пройшла святкова виствава « Тому Святий Миколай…».