Андріївські вечорниці в школі №3. Свято Калити!

Свято Андрія Первозванного вважається найбільшим передноворічним святом, яке відзначається ще з часів Русі 13 грудня. Андрій Первозванний входив в число 12-ти апостолів Христа, згідно з переказами, був братом апостолу Петру і був покровителем жителів України.

Андріївські вечорниці супроводжувалися веселими співами, довгими дівочими посиденьками, знайомствами і заграваннями молоді. Вечорниці тривали всю ніч, оскільки наступного разу молоді люди могли поспілкуватися тільки на гуляннях напередодні Різдва.

Щороку наші учні відтворюють обряди проведення українських вечорниць, сповнені веселощів та жартів . Цього року ми продовжили традицію і долучили найменших до святкування Андріївських вечорниць.

Святкували учні 1А класу на чолі з своїм класним керівником, вчителькою початкових класів Татусь Надією Леонідівною яка провела і організувала Андріївські вечорниці. Учні варенички їли, воду ложкою носили, калиту кусали і традиції шанували!