Всесвітній день волонтера

Генеральна Асамблея ООН у 1985 році на 40-й сесії у спеціальній резолюції запропонувала урядам відзначати 5 грудня як “Міжнародний день волонтерів в ім’я економічного і соціального розвитку” (резолюція № A/RES/47/3), закликавши їх здійснювати заходи для спонукання людей у всіх сферах діяльності пропонувати свої послуги як волонтерів.

Сьогодні волонтерство стало в Україні затребуваним, як ніколи! Волонтери активно працюють, підставляючи плече допомоги нашим захисникам, медичним працівникам, людям, які опинилися у складних життєвих обставинах, або ж мають суттєві проблеми зі здоров’ям.

Протягом тижня учні нашої школи приносили подарунки для тих, кому вони необхідні, важливі, кому маленький сюрприз хоч на хвилину допоможе забути про біль і стражданняЙ!

До всесвітнього дня волонтера в нашій школі пройшла акція « Збери коробочку хоробрості» до якої долучилися учні від 1 до11 класів. Всі класи віднеслись з великою відповідальністю до надважливої для себе ролі- побути ВОЛОНТЕРОМ!

Благодійний фонд «Скарбниця Надії» допомагає діткам онкоцентру Рівного реалізовуючи проєкт «Коробка хоробрості».

Ця допомога дуже особлива. Хоробрий не той, хто не боїться, а той, хто робить, долаючи страх. Ось і ці діти щодня долають страх та біль. І найчастіше це «найстрашніше» відбувається в маніпуляційному кабінеті: пункція, перев’язка, промивка катетера…Саме тому в цьому кабінеті є «чарівна» коробочка – «коробка хоробрості». В ній є невеличкі даруночки, які допомагають стримати або висушити дитячі сльози. Це призи за сміливість після перенесення неприємної процедури.

Не кожен зможе, відкинувши свої справи і потреби в сторони, прийти на допомогу тому, хто потребує… бути волонтером може тільки по-справжньому добра і чуйна людина

. З Днем волонтерів!