Виставки в ЗОШ №3 « Новорічна композиція» та « Український сувенір»

У нашому закладі вже стало традицією кожен рік у грудні проводити виставку новорічних поробок. Діти та їх батьки з великим задоволенням поринули в атмосферу творчості та фантазії. Роботи вразили неймовірною оригінальністю задуму та технікою виконання. Чудові ялинки,новорічні композиції та українські сувеніри виготовлені власноруч захопили увагу усієї школи. У кожній роботі проявилась творчість та уява .

В коридорах закладу всі бажаючі мали можливість помилуватися цікавими витворами учнів. Тут можна було побачити чудернацьких сніговиків та різноманітні зимові композиції, казкові персонажі та витвори фантазії усіх, хто долучився .Для виготовлення поробок були використані різні матеріали: папір, нитки, природні матеріали, пластик та інше. Школа єднає усіх і дорослих і малих !!!