Гідність і Свобода – важливий і дорогоцінний дар для кожного з нас ! День Гідності та Свободи 2021 !

День Гідності та Свободи в школі №3 відзначили заходами, що нагадали про події, які назавжди залишились в пам’яті українців. 21 листопада – день, коли в Україні почалися дві революції: Помаранчева (2004 р.) та Революція гідності (2013 р.).

З метою  вшанування громадянського подвигу учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності, національно-патріотичного виховання  учнівської молоді, утвердження демократичних цінностей, ідеалів свободи і справедливості, європейського шляху розвитку України для учнів нашої школи було проведено патріотично-інформаційні години спілкування «Україна – це територія Гідності і Свободи», випуск стіннівок, перегляд документальних фільмів.

Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії.