«Всі ми — різні, всі ми — рівні»! Міжнародний день толерантності .

У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності ,та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, в Рівненській ЗОШ № 3 з 15 по 19 листопада пройшов Тиждень толерантності.

Впродовж тижня робота практичного психолога Тищук Надії Олексіївни , вчителів початкових класів та класних керівників школи була спрямована на формування в учнів поваги до інших людей, їхніх думок.

Так для учнів 1- 4 класів була проведена година спілкування «Засвіти вогник толерантності ». Для учнів було проведено майстер — класи «Толерантність врятує світ». Учні 5 та 6 класів прийняли участь у тренінгу «Будьмо толерантними».

Не обійшли стороною заходи й учнів 5-10 класів. Вони прийняли участь у тренінгу «Будуємо мости, не стіни», вправи були спрямовані на розвиток таких якостей, як чуйність, взаємоповага, людяність, терпимість і небайдужість.

Тиждень толерантності пройшов активно, весело, творчо та толерантно!