» НАПИШИ ЛИСТА ДРУГУ» ТА «НАПИШИ ЛИСТА ВЧИТЕЛЮ»

Сьогодні звичайні листи вже не настільки актуальні, адже є Інтернет, скориставшись яким, можна відправити повідомлення в рамках електронної поштової служби в будь-яку точку Землі за лічені секунди. Сучасні технології, ще кілька десятиліть тому вважалося фантастикою, сьогодні дозволяють економити не тільки час, але і фінанси.

Пошта, листи у конвертах, марки – ці слова є дуже знайомими для нас, але останнім часом почали втрачати своє значення. Натомість ми вживаємо такі слова, як «е-mail», електронний лист. Тож ми вирішили нагадати учням нашої школи, як виглядає справжнє листування і відсвяткувати Всесвітній день пошти (9 жовтня).

Учні  мали змогу написати листи усім кому забажають-і вчителям і школярам. Тож вся школа поринула в атмосферу листування, оскільки, пишучи листа, можна уявити, як він довго-довго зберігатиметься у людини в якомусь особливому місці, і коли вона його перечитає в майбутньому, зможе з легкістю  повернутися  в минуле та пригадати собі ті безцінні моменти життя. Школярі вкидали до поштової скриньки листи і з великим інтересом чекали коли отримають » свої» конвертики. Дітям дуже сподобалось шкільне листування. Адже це зовсім інший процес спілкування, ніж той, до якого усі звикли останнім часом (через соціальні мережі). Особливо з великою радістю листи отримали наші прекрасні вчителі!