«Два крила, що тримають людство» , або про толерантність у Бібліотека-філія №3 Рівненської ЦБС учням 4-Б класу.

Толерантність ‒ це готовність постійно і з гідністю сприймати будь-яку особистість або подію.Це повага до свободи іншої людини, її поглядів, думок, поведінки, прийняття і правильне розуміння різноманіття культур нашого світу, форм самовираження людини і способів вияву людської індивідуальності.

Усі люди мають бути повністю інтегровані в суспільство і бути рівноправними незалежно від раси, статі, національності або релігії. Хоча в житті ми часто натрапляємо на упередженість, стереотипізацію, глузування, ненависть, безпідставні звинувачення, залякування, домагання тощо.

Усі люди мають бути захищені від масової дискримінації, релігійного переслідування, залякування, вияву ксенофобії, расизму, фашизму.

Саме толерантності була присвячена експрес-гра «Два крила, що тримають людство». Її підготували бібліотекарі Бібліотека-філія №3 Рівненської ЦБС для учнів 4-Б класу ЗОШ 3 м. Рівне.

Проведена цікава і пізнавальна розмова про те, що таке справжня толерантність та чому вона вкрай необхідна. Учні поміркували якими можуть бути наслідки нетолерантних дій. Школярі прослухали Казку про добро, Притчу про слово, інсценізацію про вихованість. Маленькі гості бібліотеки пограли в гру «Мікрофон» (яке життя я обираю), гру «Чарівна крамниця», «Приємне слово», «Посмішка по колу». Наприкінці експрес-гри класний керівник вибрала ельфа доброти (учня, який на протязі тижня проявив себе толерантним і коректним по відношенню до оточуючих.) Під час сьогоднішнього спілкування діти зрозуміли, що потрібно навчитися сприймати людей такими, якими вони є, цінувати в кожній людині особистість і поважати її думки. Милосердя і доброта — це два крила, які тримають людство.