МАНДРІВКА УЧНІВ 8-Б НА ЧОВНАХ!

Учні 8 Б класу нашої школи відвідали парк історичної реконструкції «Оствиця» що знаходиться на березі озера Басів Кут. Діти дізнались що «Оствиця» — одне з імен, якими називали річку Устя ! Учні побачили що саме роблять на «Оствиці» а це:  історичні реконструкції прадавніх човнів (дракар «Гунгнір», лодь «Лада») та декілька довбанок,зведені споруди — причал, навіс, кузня. Також на «Оствиці» проводять фестивалі прадавніх човнів! Тут можна походити на давніх човнах, постріляти з традиційного лука, спробувати різні ремесла, доторкнутися до побуту, життя та розваг періоду Давньої Русі.

Школярі разом з педагогами змогли відвідати водну прогулянку на автентичних човнах: дракар «Гунгнір» та лодь «Лада».

Цікавий та активний відпочинок сподобався усім- і вчителям і школярам!