МАНДРІВКА УЧНІВ 8-Б НА ЧОВНАХ!

Учні 8 Б класу нашої школи відвідали парк історичної реконструкції “Оствиця” що знаходиться на березі озера Басів Кут. Діти дізнались що “Оствиця” – одне з імен, якими називали річку Устя ! Учні побачили що саме роблять на “Оствиці” а це:  історичні реконструкції прадавніх човнів (дракар “Гунгнір”, лодь “Лада”) та декілька довбанок,зведені споруди – причал, навіс, кузня. Також на “Оствиці” проводять фестивалі прадавніх човнів! Тут можна походити на давніх човнах, постріляти з традиційного лука, спробувати різні ремесла, доторкнутися до побуту, життя та розваг періоду Давньої Русі.

Школярі разом з педагогами змогли відвідати водну прогулянку на автентичних човнах: дракар “Гунгнір” та лодь “Лада”.

Цікавий та активний відпочинок сподобався усім- і вчителям і школярам!