ЗАХОПЛИВІ ПРИГОДИ НАШИХ В КРЕМЕНЦІ!

Учні 5 А та 6 А класів цієї осені мали прекрасну нагоду відвідати місто в Тернопільській області -Кременець, який розташований серед мальовничих волинських ландшафтів, на берегах річки Іква.

Школярі під керівництвом педагогів Савченко Альони Миколаївни та Новосяд Наталії Володимирівни підкорили Замкову гору, гору королеви Бони. З гори відкривається неймовірний краєвид який вразив усіх своєю осінньою вродою.

Після підкорення Замкової гори шкільна екскурсія перенеслась до колиски санного спорту України- санно-бобслейної траси- єдиної в Україні. Після інструктажу досвідченого тренера діти мали можливість здійснити спуск на санках по дерев»яній трасі.

Діти та педагоги відвідали гідрологічну пам»ятку природи місцевого значення «Джерело Корито» яке оголошено територією природно-заповідного фонду.

Прямуючи до катакомб кременецьких гір, екскурсовод звернула увагу школярів на одне з найстаріших і найбільших єврейських кладовищ в Україні яке засноване ще в 15 столітті! Далі наших мандрівників чекав підйом до Кременецьких катакомб каменоломень і спуск в печери. Діти були в захваті від вражень і подорожі!