Тиждень протидії булінгу «Стоп булінг!»

З 27 вересня по 1 жовтня у школі № 3 пройшов тиждень протидії булінгу «Стоп булінг!». Протягом тижня відбулися просвітницькі заходи, спрямовані на інформування учасників освітнього процесу про шкільний булінг та запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу (цькування). Учні почули інформацію про види булінгу, міри покарання, навчилися  відрізняти булінг від звичайного конфлікту.

З учнями початкових класів проведено годину спілкування «Вчимося жити добрими людьми».Проведені заходи були спрямовані на інформування учасників освітнього процесу про поняття «булінгу» і його різновиди, відповідальність за вчинення, протидію та профілактику цього явища в школі адже згідно з дослідженнями, 24% українських дітей хоча б раз стикались із цькуванням у школі. З них менше половини розповідало про цей досвід батькам, рідним та друзям. Дуже часто булінг призводить до непоправних наслідків, а тому останнім часом у світі активно говорять про те, як зупинити шкільне насилля. З цією метою в нашій школі було проведено бесіди на тему :»Що каже закон про булінг» , «Хто несе відповідальність за булінг» та » Як діяти при булінгу».