ДЕНЬ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ В НАШІЙ ШКОЛІ

День захисників і захисниць України — державне свято України, що відзначається 14 жовтня (водночас зі святами Покрови Пресвятої Богородиці та Днем Українського козацтва).  Цього дня ми вшановуємо українських героїв та героїнь: тих, хто захищає нас, Україну та її територіальну цілісніть . За часів Запорізької Січі свято називалося Козацька Покрова. Для січовиків Богородиця була заступницею і покровителькою, а Покрова символізувала своєрідний небесний щит, захист від ворогів. 14 жовтня ми відмічаємо мужність та героїзм цих людей, а також дякуємо за чисте небо над головою. Слід пам’ятати про те, що саме вони сприяють зміцненню патріотичного духу в молоді, популяризують пошану серед нових поколінь до військових традицій.  Також 14 жовтня традиційно відзначається як день створення Української повстанської армії — військово-політичної формації українського визвольного руху.

Традиційно в нашій школі відбулися святкові дійства присвячені Дню захисників і захисниць України. Учні старших класів під керівництвом Слободнюка Віктора Володимировича вчителя предмету «Захист України» відвілали Музей бойової слави 13-го армійського корпусу створений в 1968 році. Урок провів директор музею Василь Васильович Савчак- Ветеран Збройних Сил України, Полковник запасу, учасник двох ротацій в Лівані, миротворець, учасник розмінування, був мобілізований під час другої хвилі АТО .

Учні середньої школи відвідали Будинок Ветеранів де переглянули фільм про участь наших місцевих військових в бойових діях у зоні АТО. Отримали незабутні враження від перегляду фільму .Особливо учням сподобалось приміряти військове екіпірування.

Щиро дякуємо Вам Захисники і Захисниці України! Нехай небесна заступниця Свята Пакрова буде покровителькою для вірних синів та доньок України , які боронять нашу землю! Щиро молимося за міцне здоров»я та сили духу наших захисників і сердечно дякуємо Вам за мужність і відвагу, за те, що ми маємо змогу жити і працювати на мирній землі Нехай кохані та рідні дочекаються Вашого повернення додому з перемогою! Добра , злагоди і достатку у Ваших родинах!

Бажаємо нашим героям міцного здоров’я, добра і щастя, сили та незламної віри у перемогу. І щоб у нашій Україні нарешті запанував довгоочікуваний мир!