ДЕНЬ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ 2021 В НАШІЙ ШКОЛІ

«Тільки той зможе стати справжнім учителем, хто ніколи не забуває, що він і сам був дитиною».

В. А. Сухомлинський

Учитель — найдавніша професія, представники якої покликані не лише дати освіту, а й зберегти людське в людині, зберегти рід людський, передати те найкраще, що виробило людство протягом своєї історії, нинішнім і майбутнім поколінням.

Учитель — найвище звання, яке існує в суспільстві. Людина починається з матері, з учителем вона продовжується. Будь-яка професія передбачає постійну роботу над собою задля безпосереднього росту як фахівця. Професія педагога окрім цього вимагає самовдосконалення особистості вчителя. При всьому розмаїтті методів навчання й виховання особистість педагога була і залишається його головним інструментом.

Бути вчителем — високе покликання. Праця вчителя нелегка: це відповіді на тисячі «чому», це гори різноманітної літератури, це кілометри шляху, пройдені по класній кімнаті, це кілограми зошитів, це радість спілкування з учнями, це гіркота свого безсилля в якийсь момент, це нескінченний пошук досконалості у всьому, прагнення дійти «до самої суті». Як і раніше, вчитель має бути зразком у всьому — в спілкуванні, культурі, манері триматися, своєї впевненості.

В нашій школі до Дня Вчителя учні підготували святкову програму і з великою вдячністю подарували вчителям свої усмішки, обійми, пісні і веселі виступи.

В святковий день вчителів зустрічали учні 11 класу , вітали з святом і вручали сюрпризи-побажання. Для шановних педагогів в цей день виступили колективи 8 Б та 8 В класів «Сузір’я» і «Black and White» з пісенною програмою. Учні початкових 2 Б та 2 А класу розповіли якими вчителями вони будуть коли підростуть!

У виконанні учня 4 А класу Даміана Загладкіна прозвучала авторська електронно-музична композиція!

Учні 6 Б класу Горбань Микола, Марчук Анна та Анастасія Козачанська підготували для вчителів гумористичний виступ про веселе життя школи, вчителів і батьків!

Учениці 5 А класу заспівали для вчителів веселу і запальну пісню про вчительську ейфорію!

Дякуючи за працю своїм вчителям учні 11 класу підготували відео — сюрприз і сказали слова вдячності а також допомогли в організації і проведенні свята!

Традиційно до Дня працівників Освіти в нашій школі було проведено День Дублера. Учні 9-11 -х класів на один день помінялися місцями з своїми викладачами і подивились на шкільне життя з іншого боку!

Дякуємо найкращим в світі нашим рідним вчителям і найкращим нашим учням!!!