Міжнародний день миру у нашій школі 21 вересня 2021 року!

Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть дружно та спокійно, земля не здригається від страшних вибухів, не ллються сльози горя та втрат. Цей день присвячений ідеалам миру як у відносинах усередині держав, так і у відносинах між усіма державами, народами та покликаний змусити всіх не тільки задуматись, але й зробити щось заради спокою на Землі.

З метою формування глибокого розуміння питань, пов’язаних із миром, розширення знань учнів про важливість миру на землі, виховання гуманізму, патріотизму, любові до свого народу, поваги до людей різних національностей у нашій школі відбулися виховні години « Хай буде мир на всій землі», » Діти проти війни» та виставка дитячих робіт « Мир для всіх» , « Нам потрібен мир!»