«Бережіть природу Землі»

Щорічно, 22 квітня люди по всій планеті відзначають День Землі. Цей день став загальнолюдським символічним святом любові та турботи за наш спільний дім.

Учні 3-Б класу разом з класним керівником Михалюк М.В. провели цікаву та захоплюючу гру «Подорожуємо нашою планетою, щоб вміти захистити її». Виготовили цікавий проєкт «День народження землі».

22 квітня – Всесвітній день Землі, свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих щедрот і природних ресурсів, якими наділила нас природа.
І з нагоди цього дня у 4-Б класу (класний керівник Велешко Р. О.) провели захід » Бережи Землю». Учні подивилися пізнавальне відео про Землю, обговорили проблеми екології та, що можна зробити для їх вирішення. Також четвертокласники познайомилися з книгами про Землю та екологію : Б. Красавцев «Еко — історії для моїх маленьких друзів» та А. Ус » Остання надія Землі, або завдання врятувати».