Здоровий спосіб життя — найкраща профілактика захворювань!

Одним із важливих напрямків превентивного виховання у шкільному просторі є питання збереження здоров’я школярів. Дана робота спрямована на розширення знань школярів про важливість здоров’я, формування поняття здорового способу життя, попередження виникнення шкідливих звичок.
Практичним психологом, Тищук Н.О., було проведено з учнями 3-х і 4-х класів заняття з елементами тренінгу «Здоров’я — найбільше багатство», де учні отримали знання та навички реалізації здорового способу життя, відповідального ставлення до власного здоров’я.

Для підлітків 8-х і 9-х кл. було проведено показ профілактичних відео: » Скажемо курінню — ні! » та «Чим небезпечний підлітковий алкоголізм?». Підлітки сформували бачення та засвоїли власні пріоритетні цінності, які необхідно для повноцінного здорового життя.