День Збройних Сил України!

6 Грудня — це свято пам’яті тисяч відважних воїнів, які віддали свої життя за незалежність, волю, суверенність та неподільність нашої держави.
   День Збройних Сил України — це насамперед свято на честь тих, хто нині захищає територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності Української держави. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких наша країна досі лишається суверенною незалежною державою.

Напередодні свята було проведено тематичні години спілкування, диспути: « Є така професія – Батьківщину захищати», «Збройні Сили України», «Історія створення Збройних Сил України», «Минуле і сьогодення української армії».

Проведено цікаві вікторини у 9 -11 класах  «Історія Збройних Сил України». Учні 1-4 класів намалювали малюнки. У кожен малюнок діти вклали свою любов і повагу до наших захисників, які стоять за спокій нашої держави.

Учнівським самоврядуванням проведено акцію «Лист українському герою – солдату»,«Подарунок оберіг — солдату», а також виготовлення стенду до «Дня Збройних Сил України».

Зворушливий лист маленької сироти про воїнів АТО пробирає до сліз - 24 Канал