«Скажи СНІДу «НІ»

1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній День боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема. Всесвітній День боротьби зі СНІДом став одним із найбільш визнаних міжнародних днів здоров’я і можливістю підвищити рівень обізнаності про це захворювання і його профілактику.

На уроках з основи здоров’я вчителем Довганич Г.В. проведено акцію «Ми обираємо здоровий спосіб життя». Також діти переглянули відеоролики  «Хто попереджений – той захищений», виготовили символ єднання небайдужих у боротьбі з ВІЛ/СНІДом. Закріпили свої знання під час вікторини «Що треба знати про СНІД».

Психологом Тищук Н. О. проведено загальношкільну інформаційну акцію «Ми проти СНІДУ «, профілактичні ігри, заняття з елементами тренінгу. Всі заходи спонукали дітей до здорового способу життя та виховували почуття толерантного ставлення до ВІЛ — інфікованих, солідарності з ними, розвивали моральні цінності та принципи. Діти самостійно виготовили стрічки солідарності, як символ боротьби з ВІЛ/СНІД хворобою. Яка означає : «Я знаю про проблему ВІЛ/СНІДУ і я не байдужий до неї».