“Ми проти насильства»

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Учні нашої школи разом з вчителями долучились до цікавих та змістовних заходів, щодо попередження насильства.

Практичний психолог, Тищук Н.О., долучилася до відеоконференції ” 16 днів проти насильства”. Основними завданнями конференції є : проблеми подолання насильства в сім’ї, формування свідомості всіх верств населення, щодо нетерпимого ставлення до дітей та жінок.

Було проведено тренінгові заняття: “Скажемо рішуче “НІ” насильству”, “Мій улюблений світ – без насильства”, “Прояви насильства в учнівському середовищі.”

Загальношкільні акції “Ці долоні не для биття”. Перегляд відеороликів “Почни говорити”, “Захист дітей онлайн”