«Ми проти насильства»

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Учні нашої школи разом з вчителями долучились до цікавих та змістовних заходів, щодо попередження насильства.

Практичний психолог, Тищук Н.О., долучилася до відеоконференції » 16 днів проти насильства». Основними завданнями конференції є : проблеми подолання насильства в сім’ї, формування свідомості всіх верств населення, щодо нетерпимого ставлення до дітей та жінок.

Було проведено тренінгові заняття: «Скажемо рішуче «НІ» насильству», «Мій улюблений світ — без насильства», «Прояви насильства в учнівському середовищі.»

Загальношкільні акції «Ці долоні не для биття». Перегляд відеороликів «Почни говорити», «Захист дітей онлайн»