День української писемності та мови!

9 листопада в школі відзначили День української писемності та мови. У програмі святкування було чимало цікавих заходів. На уроках вчителі української мови  провели інформаційні хвилинки «З історії свята української писемності та мови» . Цього святкового дня учні 9-11 клаів долучились до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

Родзинкою свята свтав відеомарафон «Поезія — душа народу». Головна мета марафону — показати всю красу та велич українського поетичного слова, що в свою чергу сприяє вихованню справжніх патріотів.

Щиро вітаємо вас з Днем української писемності та мови!

Народна мудрість стверджує, що без рідної мови не може повноцінно існувати жодна людина. Рідна мова дорога їй, як саме життя.

Незважаючи на складні випробовування, наша мова вистояла і зміцніла.

Престиж української мови виріс – сьогодні ми, як ніколи, розуміємо її значення, намагаємося досконало оволодіти нею, бо жити в Україні й не знати мови – це неповага до держави, народу й до себе.

Пишаймося тим, що маємо за рідну таку красиву, милозвучну та багату мову. Шануймо та бережімо її!