Шановні батьки, вчителі, діти!

У Рівному відкрили вуличний баскетбольний майданчик, аналогів якому у місті  немає (ВІДЕО) - UA: РІВНЕ

Наша школа є окрасою та історичною памяткою нашого міста. За століття існування зі стін нашої школи у доросле життя вирушили тисячі випускників.
Цього року вперше успішно пройшли оцінку та будуть брати участь у голосуванні «Громадський бюджет Рівного » наші проєкти №51- «Тренажерно-спортивний простір у ЗОШ №3″ ,та проєкт №52-» Мініспортивне футбольно-волейбольно-баскетбольне поле зі штучним покриттям на території ЗОШ №3″.
Просимо не бути байдужими та долучитися до голосування за наші проєкти на сайті :RIVNE.PB.ORG.UA .
Голосування буде тривати з 17.09 -1.10.2020 року.
Здорові діти-здорова нація.😊

Долучаємось до голосування!!!

У Полтаві на стадіоні "Динамо" відкрили сучасний спортивний майданчик –  undefined