«Бій за Незалежність»

29 січня 1918 року, українці стримали наступ ворога на Київ, проявивши жертовність і героїзм заради незалежності України.
Бій українських вояків проти більшовицької армії на станції Крути затримав ворога на чотири дні. Таким чином добровольці утримали столицю на час, необхідний для укладання Брест-Литовського миру, який de-facto означав міжнародне визнання української незалежності.

Учні згадували сьогодні про ті страшні події минулого, разом з педагогом-організатором виготовляли наліпки пам‘ятки які роздавали дітям та вчителям. На перерві переглядали відеоматеріали до дня пам‘яті Героїв Крут.

Бібліотекарі з Бібліотека-філії N3 Рівненської ЦБС, розповіли учням 7 класів на історичній годині « Понад Крутами вічність у сурми сурмить» про трагічну сторінку історії.
До уваги присутніх була представлена презентація та документальні хроніки революційних змагань за українську державність.