«Міжнародний день інвалідності»

Щороку 3 грудня у світі відзначається Міжнародний день інвалідів, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Відзначення цієї дати спрямоване на посилення уваги до проблем інвалідів, захисту їх гідності, прав і благополуччя. Міжнародний день інвалідів акцентує увагу суспільства на перевагах, які воно отримує від участі інвалідів у політичному, соціальному, економічному і культурному житті.

Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до людей особливими потребами. У світі налічується понад 1 мільярд людей з інвалідністю, що приблизно становить 15% населення усього світу. Тому учні нашої школи разом із вчителем з основ здоров‘я та соціальним педагогом, провели уроки — доброти. Метою уроку було ознайомити детальніше дітей з такою соціальною категорією як діти- та люди-інваліди. Звернули увагу дітей на їх права . Розповіли дітям про любов і повагу до людей з обмеженими можливостями.