«День Вишиванки»

Історія народної вишивки на Україні сягає своїм корінням у глибину віків. Дані археологічних розкопок та свідчення мандрівників і літописців доводять, що вишивання як вид мистецтва на Україні існує з незапам`ятних часів. Вишита сорочка — це не просто красивий одяг, а історія і культура цілого народу. За малюнком і технікою вишивки можна простежити вплив різних стародавніх культур і народів. Вишиванку берегли більше, ніж гроші, адже вона була оберегом і захистом. Це культовий і в деякому роді магічний предмет одягу.

У ЗОШ №3 відсвяткували «Конкурс -дефіле вишиванок». Всі учні школи активно взяли участь у святі. Кожен клас представляв 4 номінації: Сімейна вишиванка, Бабусина, Поліська і Сучасна. Вчителі також показали свої вишиваночки. Школа в цей день замайоріла різнобарвними візерунками вишиванок.