«Мама + Я»

Напередодні жіночого свята, у нашій школі відбулись спортивні змагання «Мама + Я». Організатором вята була вчитель початкових класів Татусь Н. Л.

Батьки та діти подарували глядачам хвилини незабутньої радості. Адже усі члени кожної з сімей-учасників доклали максимум зусиль для того, щоб перемогти, показали майстерність та спритність в усіх видах змагань. Всі отримали масу позитивних емоцій: і глядачі, і учасники, а особливо потішились діти, адже у наш шалений час не так багато часу залишається на спільні родинні забави. Цієї днини сім’ї-учасники перетворились у один єдиний механізм, що крокував до перемоги підтримуючи один одного. Переможених цього дня не було, адже всі без виключення отримали заряд позитиву.

Світлина від Надії Татусь.