День Збройних Сил України

Народна мудрість говорить, що Земля може нагодувати людину своїм хлібом, напоїти водою зі своїх джерел, але захистити сама себе не може… Захищають її і кожного з нас ціною власного життя мужні воїни.

6 грудня 1991 року Верховна рада України прийняла Закон «Про оборону України» та «Про Збройні Сили України». Саме ця дата увійшла в історію сучасної Української держави як День Збройних Сил України. Свято всіх військовослужбовців, мужніх захисників, які бережуть спокій у наших оселях, мирний сон наших дітей. День Збройних сил України — це насамперед свято на честь тих, хто нині захищає територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності Української держави. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких, наша країна досі лишається суверенною незалежною державою.

Сьогодні в одну з військових частин Рівного завітали вихованці Рівненської ЗОШ І-ІІІст.№3, які передали листи, малюнки та вірші від учнів закладів загальної середньої освіти Рівненщини нашим воїнам-захисникам. Роботи відзначалися дитячою безпосередністю та щирістю. Захід відбувся в рамках проведення патріотичної акції «Дякую захисникам!»

Світлина від Управління освіти м.Рівне.

Світлина від Управління освіти м.Рівне.Світлина від Управління освіти м.Рівне.Світлина від Управління освіти м.Рівне.Світлина від Управління освіти м.Рівне.Світлина від Управління освіти м.Рівне.Світлина від Управління освіти м.Рівне.