«Революція Гідності»

П’ять років тому, 21 листопада 2013 року, в Україні почався Євромайдан. У той листопадовий четвер сотні людей вийшли на Майдан Незалежності з мирним протестом проти раптового скасування колишньою владою наміру підписати Угоду про асоціацію з Європейським Союзом.

Те, що ми всього цього не відчуваємо, пояснюється одним: ми надто ще наближені до тих подій, надто емоційно сприймаємо їх. І за окремими деревами, як кажуть, не бачимо лісу. З кожною новою річницею Майдану ми маємо змогу осягнути більш повну картину того, що сталося. Але, щоб пазл склався повністю, має пройти ще чимало часу.

У ЗОШ №3 було проведено урочисту лінійку до дня п’ятої річниці Революції Гідності. Для дітей показували цікаві відео-матеріали з тих подій які там відбувались. Учні 5 -А класу відвідали музей «Небесної Сотні».

Учні 5 б класу, відвідали цікавий патріотичний захід приурочений революції Гідності та Свободи, який проходив у Рівненській обласній бібліотеці.